מאמרים - וכתבות

טיולי טרקטורונים בירושלים

אחת מהחוויות העוצמתיות והמרגשות שניתן לחוות בירושלים הינה יציאה לטיול טרקטורונים ורייזרים באיזור ירושלים. טיולי טרקטורונים מתאפשרים ליציאה עם מדריך או אפילו נהגים על מנת ליהנות גם מהסברים על ההיסטוריה של המקומות שכידוע, ירושלים מלאה בסיפורים היסטוריים של מקומות וניתן לעיתים גם להשכיר את הטרקטורונים ולעצור לפיקניק רומנטי או חברי בחיק הטבע. לא הרחק מירושלים, בגוש עציון, ישנם מגוון של מסלולים המתאימים מאוד לטיולי טרקטורונים ורייזרים המאפשרים נסיעת שטח מעניינת וחווייתית כאחד.

אילו טיולי טרקטורונים ניתן לעשות בירושלים?

ישנן מגוון מסלולים המאפשרים טיולי טרקטורונים מרגשים. אחד הטיולים הפופולאריים לדוגמא הינו טיול בכרמים בקרבת גוש עציון. בטיול שבו עוברים דרך הכרמים ניתן להגיע גם אל יקבים מעניינים, לראות את שיטות הגידול הייחודיות ולא רק, ניתן לעצור בחיק הטבע ולהתרענן מהמקום הנפלא, לעצור לכוס קפה על שפת מעיינות מרעננים ועוד. במידה והנכם מעוניינים ללמוד קצת יותר על ההיסטוריה של ירושלים בצורה חווייתית, ניתן לתכנן את טיול הטרקטורונים כך שתעברו באתרים היסטוריים מימי בית שני. כמו כן ניתן לצאת גם לטיולי רייזרים בירושלים שכאמור, בעוד שהטרקטורונים הינם כלים פתוחים שהרכיבה עליהם מתבצעת בדומה לאופנוע, הרייזרים הינם כלי רכב המאפשרים ישיבה מרובת נוסעים.

טיולי טרקטורונים, גם חוויה לימודית

במידה והנכם יוצאים לטיול טרקטורונים עם מדריך מנוסה, מעבר להנאה המרובה שכרוכה בכל טיול טרקטורונים מוצלח, תוכלו ללמוד מהמדריך על ההיסטוריה של המקומות בהם אתם עוברים, להכיר את היקבים והמבנים באזור ולא רק, במידה והנכם עוברים בין מטעי גידול שונים וכרמים, מדריך מנוסה יוכל להסביר לכם על שיטות הגידול הייחודיות בהם משתמשים יושבי המקום וכיצד הן התפתחו עם השנים.

טיולי טרקטורונים בקבוצות

טיולי הטרקטורונים מתאימים לגדלים שונים של קבוצות. כך לגומא זוג יכול למצוא את טיול הטרקטורונים כחוויה זוגית ואינטימית המשלבת ישיבה לצד מעיין עם כוס קפה ואילו קבוצות גדולות יכולות לצאת לרכיבה עם מספר טרקטורונים בזה אחר זה וליהנות מיום כיף לכל המשפחה. למעשה, על רייזרים ניתן להרכיב ילדים החל למגיל שנתיים כאשר הינם חגורים בחגורות הבטיחות והנסיעה מעט יותר עדינה ומהצד השני, גם אנשי הגיל השלישי יכולים ליהנות מחוויה מרגשת בעת נסיעה על טרקטורונים ורייזרים.  אין ספק שטיולי טרקטורונים הינם מתנה נהדרת לימי הולדת ואופציה נפלאה לימי גיבוש של חברות.

להתחבר למקום דרך הטבע בחוויית אקסטרים

חיבור בין האדם למקום יכול להגיע במגוון דרכים אך הן כולן כוללות חוויה. טיול טרקטורונים נחשב לחוויה מהנה ומאפשר לעבור במקומות רבים בזמן קצר, ללמוד מגוון נושאים הקשורים לאזורים בהם עוברים תוך כדי נסיעה מהנה עם החברים והאנשים היקרים לנו. למעשה, טיולי טרקטורונים משלבים בין טבע, מכונה ואדם בחוויית שטח הנחשבת לחוויית אקסטרים מרגשת.

ממשיכים להתחבר למקום

גוש עציון הינו מקום נפלא לבילוי כפרי לכל הדעות. בזמן טיול הטרקטורונים בגוש עציון תעברו בין יקבים ומקומות נפלאים אך כנראה שתרצו להמשיך ולנצל את משך הטיול. מסיבה זו מומלץ לאחר טיולי הטרקטורונים לבקש מהמדריך הכוונה ולחזור, לבקר וליהנות גם משאר האתרים והמקומות בהם ביקרתם בעת טיול הטרקטורונים.