מסלולים

 

מסלול בעיקבות ברכתו של שבט יהודה "אוסרי לגפן עירו ....כיבס ביין בגדו" טיול בכרמים הרחבים של גוש עציון . יוצאים מריגוש לכיוון אפרת  בדרך נעבור בין גפני הפלאחים ונלמד על שיטת השתילה היחודית להם נמשיך על דרך האבות לכיוון כרמי יקב גוש עציון למרגלות הקיבוץ ראש צורים ומשם נמשיך חזרה דרך ואדי העץ הבודד.

 

הכנסת טקסט ומידע נוסף:

 

מסלול מדהים המשלב את כל ברכותיו של גוש עציון החל מהנופים המרהיבים, ההיסטוריה היחודית מימי התנך ועד ימינו והנאה שאין כמותה. מתחילים בין הכרמים  ממשיכים על דרך האבות וטובלים במעיינות... מסלול השעתיים כולל עצירה לקפה וטבילה בעין יצחק וברכת דובק.

 

הכנסת טקסט ומידע נוסף:

 

מסלול העובר בין מקורות המים הקסומים של גוש עציון, נצא מ Re gush לעין אבו כלב דרך משואות יצחק הישנה נבקר בעין חובלה שבבת עין משם נסע לחורבת ג'ומג'ום שהיא ישוב עתיק מתקופת המכבים ונעלה לעין סג'מה הוא עין יצחק לטבילה קטנה והדרכה מרתקת.

 

הכנסת טקסט ומחיר נוסף:

 

 

יציאה מ Regush  באלון שבות לגבעת החיש נעבור דרך אמת הביאר ומשם נעלה לדרך האבות ונבקר במקווה יחודי מימי בית שני ונעצור להדרכה קצרה.  נמשיך על דרך האבות הקדומה עד  לכרמים המדהימים של קיבוץ ראש צורים, נתצפת על ביתר המקראית ומשם נעלה למעיין עין מסלע  - הדרך בה עברו אבותנו בדרכם לירושלים. 

 

הכנסת טקסט מחיר ומידע נוסף:

כל המסלולים מלווים בהדרכה מרתקת ע"י מדריך מנוסה המוסיפה לטיול חיבור להוויה הגוש עציונית.